Po świętach będą wyłączać prąd

W następnym tygodniu w sporej części Jabłonny wystąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej. Pod koniec kwietnia wyłączenia prądu dotkną również mieszkańców Chotomowa. Kiedy, gdzie i na jak długo?

W środę, 19 kwietnia na przerwy w dostawie energii elektrycznej w godz. 8.00-16.00 muszą przygotować się mieszkańcy Jabłonny z następujących ulic: Modlińska, Tęczowa, Maja 1, Osiedle Bukowy Dworek, Pańska z Osiedlem, Górka Skierdowska, Szkolna, Lasek Brzozowy, Dworkowa, Wiosenna, Zagajnikowa, Dereniowa, Milenijna, Brzozowa, Marmurowa, Obrębowa i Nad Smużną Dolinką.

Dzień później – 20 kwietnia – w godz. 8.00-18.00 nie będzie prądu na ul. Zacisze w Jabłonnie, a w godz. 8.00-9.00 i 18.00-19.00 na ul. Modlińskiej, Piastowskiej, Jagiellońskiej, Miłej, Wałowej, Instytuckiej, Abramowicza, Zielonej, Listopadowej, Zacisze, Królewskiej, Polnej, Lawendowej, Chotomowskiej od stacji transformatorowej do końca obwodu w kierunku Chotomowa, Modlińskiej od stacji transformatorowej do końca obwodów w kierunku Jabłonny i Nowego Dworu Mazowieckiego, Wałowej od Modlińskiej, Św. Wojciecha i Różanej.

Z kolei 27 kwietnia w godz. 8.00-16.00 wyłączenia wystąpią w Chotomowie na ul. Jodłowej, Złotej, Dworcowej, Kolejowej, Konwaliowej, Akacjowej, Spornej, Bukowej, Sosnowej, Wierzbowej i Wiślanej oraz dzień później w tych samych godzinach na ul. Partyzantów, Kisielewskiego, Dębowej, Konwaliowej, Łąkowej, Wrzosowej, Legionowskiej, Prostej, Bliskiej i Osiedlowej.

Jabłonna Dla Mieszkańców