Starostwo znowu czynne w soboty

– Od 1 lipca w starostwie przywrócona zostanie obsługa klientów w soboty i wydłużone godziny pracy w poniedziałki – informuje Starostwo Powiatowe w Legionowie. Interesanci muszą jednak pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w związku z epidemią koronawirusa.

Już od najbliższego weekendu w soboty od godz. 8.00 do godz. 12.00 można będzie załatwić sprawy w Biurze Obsługi Mieszkańców z zakresu architektury, geodezji oraz ochrony środowiska. W soboty wydział komunikacji przyjmować będzie klientów od godz. 8.00 do godz. 11.30. Poza tym w starostwie nastąpi od 1 lipca powrót do wydłużonych godzin pracy w poniedziałki. Biuro Obsługi Mieszkańca pracować będzie w godz. 8.00-18.00, natomiast wydział komunikacji do 17.30. Wejście do wydziału komunikacji znajduje się od strony ul. Fabrycznej.

W zakresie spraw związanych z rejestracją pojazdów oraz prawami jazdy zalecane jest jednak umówienie się na konkretny termin za pośrednictwem aplikacji internetowej (terminwizyty.legionowski.pl) lub telefonicznie (22 764 01 57).

Jak informują urzędnicy, w związku z obowiązującym reżimem sanitarnym obsługa w starostwie nadal będzie odbywać się wyłącznie na parterze. Pozostała część budynku nie będzie dostępna dla klientów. Podczas wizyty w starostwie należy pamiętać o używaniu maseczek, rękawiczek i dezynfekcji rąk.