Rozrywkowy piknik w Suchocinie

W ostatnią sobotę w Suchocinie odbył się tradycyjny Piknik Rodzinny. Jak co roku atrakcji i dobrej zabawy było co niemiara. Zapraszamy do obejrzenia bogatej galerii zdjęć.

Już od dawna Suchocin słynie z tego, że tamtejsi mieszkańcy potrafią się integrować. Nie dziwi więc fakt, że wczoraj na Pikniku Rodzinnym pojawiły się tłumy mieszkańców. byli i starsi i młodsi.

Organizatorzy przygotowali tego dnia masę atrakcji, były lody, grill, konkursy dla dzieci, pokazy zwierzątek, malowanie buziek oraz klaun, którego zapewniła Fundacja Pomocy Dzieciom Podaj Rękę Małemu Przyjacielowi. Nie zabrakło również strażaków z OSP Jabłonna oraz Stowarzyszenia Historyczno Badawczego Triglav, które przygotowało pokaz militarny oraz zaprosiło dzieci do szukania skarbów przy pomocy wykrywacza metali.

DSC_0865 - Kopia

Radna T. Gałecka, sołtys R. Liszewski i J. Janik przywitali mieszkańców

– Dziękuję panu Jakubowi Janikowi za jego aktywność. Zgodził się bez żadnego wynagrodzenia poprowadzić całą konferansjerkę i zabawy dla dzieci. Dla nas jako sołectwa jest to ważne, ponieważ fundusz sołecki jest znikomy i musimy liczyć każdą złotówkę, żebyśmy mogli zapewnić atrakcje dla mieszkańców – mówiła radna Teresa Gałecka.

Jak okazało się, kilkugodzinna na długo pozostanie w pamięci mieszkańców. Dobra pogoda, tłumy uczestników, pyszne jedzenie oraz niekończące się pogawędki w miłym towarzystwie – tak w skrócie można opisać wczorajszy piknik.

Piknik został zorganizowany przy współpracy sołtysa Roberta Liszewska wraz z rodziną i Radą Sołecką, radnej Gałeckiej, Daniela Szablewskiego, red. naczelnego Jabłonna Dla Mieszkańców i mieszkańców naszej gminy.

Jabłonna Dla Mieszkańców