Radni i mieszkańcy obejrzą rozbudowywane przedszkole

W najbliższą środę odbędzie się XXVIII Sesja Rady Gminy. Jednym z punktów obrad będzie wizytacja na placu budowy Przedszkola Gminnego w Jabłonnie. Inwestycja wykonywana przez Urząd Gminy powinna zostać zakończona do 30 listopada 2016 roku.

W dalszym ciągu trwa rozbudowa jabłonowskiego przedszkola. Po tym jak radni wprowadzili do porządku obrad listopadowej sesji punkt dotyczący weryfikacji stanu zaawansowania prac, robotnicy przyspieszyli tempo i pracują na budowie nawet w nocy.

Wykonawcą robót jest firma HOLDER-BUD, która w tym roku podpisała z Urzędem Gminy zarządzanym przez wójta Jarosława Chodorskiego umowę o wartości 2.655.144,58 zł. Zgodnie z nią, inwestycja ma zostać wykonana do końca listopada br. Aby rozbudowa przedszkola została zakończona jeszcze w tym roku, kilka miesięcy temu radni przesunęli na ten cel dodatkowe środki finansowe. Początkowo inwestycja miała kosztować 1.500.000 zł.

W środę, 30 listopada radni oraz mieszkańcy będą mogli ocenić stan zaawansowania prac. Wizytacja rozbudowywanego przedszkola planowana jest w godz. 10.10-10.45.

Jabłonna Dla Mieszkańców