Przed nami sportowo-kulturalna niedziela

Jesienna aura nie jest nam straszna i w związku z tym zapraszamy mieszkańców do aktywnego spędzenia czasu na terenie gm. Jabłonna. Co, gdzie i kiedy? O tym w dalszej części wiadomości.

Niedziela rozpocznie się – o godz. 9.00 – od IX Grand Prix Gminy Jabłonna w Piłce Siatkowej w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Jabłonnie. W turnieju organizowanym przez LKS Lotos Jabłonna mogą uczestniczyć wyłącznie mieszkańcy gm. Jabłonna w wieku powyżej 16 lat. Obowiązuje strój sportowy i zmiana obuwia. Zapisy do godz. 8.30.

Fundacja „TU I TERAZ” zaprasza na godz. 10.00 do Chotomowa przed Dom Strażaka. Właśnie stamtąd wyruszy piesza wycieczka w kierunku Lasów Chotomowskich. Organizatorzy planują zaliczyć fragment Szlaku Patriotycznego Polski Walczącej. Trasa będzie liczyć ok. 10 kilometrów.

O godz. 13.00 odbędzie się kolejny koncert z cyklu „Pałacowe spotkania z muzyką”. W jabłonowskim Pałacu wystąpią Patrycja Szymańska (skrzypce) i Julia Laskowska (fortepian) pod kierownictwem artystycznym prof. Andrzeja Zielińskiego.

Po koncercie, o godz. 15.00, dyrekcja Pałacu zaprasza na spotkanie z Martą Maklakiewicz – autorką książki pt. „Maklak”.

Również o godz. 15.00 odbędzie się mecz piłkarski pomiędzy Wisłą Jabłonna a Mazowszem Warszawa. Kibiców zapraszamy na boisko za Domem Ogrodnika w Jabłonnie.

Jabłonna Dla Mieszkańców