Powstał portal „Jabłonna Dla Mieszkańców”

Dziś w Wasze ręce oddajemy portal społeczności gm. Jabłonna. Jeszcze kilka miesięcy temu nasza inicjatywa komentowała na Facebooku wydarzenia z terenu gminy, teraz stawia kolejny krok tworząc stronę internetową. “Jabłonna Dla Mieszkańców” ma wnieść nową jakość w komunikacji z lokalną społecznością.

Jesteśmy Mieszkańcami gm. Jabłonna i społecznikami, którym los jabłonowskiej społeczności leży na sercu. Nasz portal jest miejscem, w którym każdy z Mieszkańców może zapoznać się z aktualnymi informacjami z terenu gminy, ale i opiniami oraz komentarzami dotyczącymi często wyciszanych spraw. Nie pomijamy trudnych tematów ze względu na to, że są niewygodne dla różnych grup interesów. Jednocześnie nie zapominamy o promocji lokalnych, społecznych inicjatyw, których celem jest działanie na rzecz Mieszkańców. Chcemy pielęgnować tradycje patriotyczne, opisywać wydarzenia kulturalne oraz przedstawiać piękno i bogactwo gm. Jabłonna.

Jako Mieszkańcy działamy z pasją i zamiłowaniem do naszej Małej Ojczyzny. Nie jesteśmy powiązani ani z Urzędem Gminy, ani z osobami mającymi korzyści m.in. finansowane ze współpracy z gminnym samorządem. Nie zamierzamy również konkurować z lokalnymi portalami oraz prasą, ponieważ celem inicjatywy „Jabłonna Dla Mieszkańców” nie jest suche przedstawianie informacji, a sprowokowanie do myślenia i wyciągania wniosków. Mamy być nową jakością w gm. Jabłonna.

Nasz projekt narodził się 25 listopada 2014 roku, kiedy na portalu społecznościowym Facebook powstała strona „Jabłonna Dla Mieszkańców”. W związku z ogromnym zainteresowaniem Mieszkańców, postanowiliśmy pójść krok dalej i 13 kwietnia 2015 roku oficjalnie wystartował portal internetowy „Jabłonna Dla Mieszkańców”. To jednak nie koniec, w najbliższych latach kolejnych kroków postawimy jeszcze więcej.

Jeżeli pragniecie poinformować nas o ważnym wydarzeniu lub po prostu porozmawiać o gm. Jabłonna, zachęcamy do napisania wiadomości na nasz adres e-mail: kontaktjablonnadlamieszkancow.pl lub stronę na Facebooku. Polecamy także możliwość skorzystania z komentarzy pod artykułami na portalu www.jablonnadlamieszkancow.pl.

Jabłonna Dla Mieszkańców