Potrącenie pieszej, stłuczka na rondzie

Najpierw na przejściu dla pieszych przy Urzędzie Gminy doszło do potrącenia starszej kobiety, natomiast później na granicy Jabłonny i Chotomowa osobowy mercedes przejechał z impetem przez środek ronda i uderzył w nadjeżdżające auto. W tym drugim przypadku od sprawczyni wyczuwalna była woń alkoholu.

Do obu zdarzeń doszło w czwartek (12.02). Pierwsze miało miejsce tuż przed godz. 14.00 na przejściu dla pieszych przy ul. Modlińskiej w Jabłonnie. Kierowca fiata nie ustąpił pierwszeństwa starszej kobiecie i potrącił ją. Po opatrzeniu przez ratowników medycznych, kobieta z ogólnymi potłuczeniami została przewieziona do szpitala. Warto dodać, że tego dnia nie działała sygnalizacja na skrzyżowaniu ul. Modlińskiej z Zegrzyńską.

Z kolei około godz. 20.00 na rondzie przy CEKS kobieta kierująca mercedesem przejechała przez środek ronda i uderzyła w volkswagena. Jak informuje podkom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo od kobiety była wyczuwalna woń alkoholu. W związku z tym policjanci postanowili przebadać ją na zawartość alkoholu we krwi. Kobieta przewoziła w aucie dziecko.