Pijany uderzył w sygnalizator

W czwartek, 23 kwietnia chwilę po północy służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że w Jabłonnie na ulicy Akademijnej doszło do zderzenia samochodu osobowego ze słupem oświetleniowym. W pojeździe miały przebywać dwie osoby.

Jak podaje Nowodworski24, na miejsce natychmiast wysłano dwa zastępy ratowniczo-gaśnicze z JRG Legionowo oraz pogotowie ratunkowe i policję.

Podczas dojazdu na miejsce zdarzenia, okazało się, że sprawca zdarzenia jest pijany i pomylił adresy. Na ulicy Akademijnej nie było żadnego wypadku, jedynie na DK 61 (ul. Zegrzyńska) w Jabłonnie. Kierujący samochodem osobowym, będąc pod wpływem alkoholu, uderzył w sygnalizator świetlny, na wysokości sklepu Lidl.

Nowodworski 24 dodaje, że kierujący polonezem uderzył w sygnalizator świetlny na przejściu dla pieszych. 39-letni Andrzej R. z powiatu makowskiego, w wydychanym powietrzu miał ponad 3 promile alkoholu. Mężczyźnie nic się nie stało. Za spowodowanie kolizji i jazdę pod wpływem alkoholu stanie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Jabłonna Dla Mieszkańców