Oszuści polują na mieszkańców gm. Jabłonna

Uwaga! Na terenie gm. Jabłonna pojawili się oszuści, którzy podają się za terenowych pracowników wykonujących zlecenia wiodących firm zaopatrujących naszych mieszkańców w media. Chcą oni wyłudzić pieniądze, dlatego należy zachować czujność i tego typu incydenty zgłaszać na policję.

– W ostatnim czasie, do Urzędu wpłynęły zgłoszenia o osobach próbujących wyłudzić pieniądze od mieszkańców. Na osiedlach pojawiają się osoby dezinformujące mieszkańców, podając np. błędne informacje o zmianie operatora energetyki i nakłaniają do opłaty gotówkowej bądź przelewu na konto bankowe – czytamy na stronie internetowej Urzędu Gminy.

Każdy taki przypadek należy zgłosić na policję!

Na terenie naszej gminy można spotkać projektantów wykonujących – na zlecenie Urzędu Gminy – dokumentacje techniczne instalacji solarnych w ramach projektu „Słoneczna Jabłonna”. Oni jednak posiadają przy sobie pełnomocnictwa udzielone przez wójta oraz identyfikatory wydane przez urząd. Warto pamiętać, że projektanci nie pobierają żadnych opłat. Wpłaty należy dokonywać na rachunek: 98 8013 1016 2002 0009 7014 0048 prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Legionowie w terminie do 4 sierpnia 2015 r. W tytule przelewu podajemy adres nieruchomości oraz imię i nazwisko właściciela. Nazwa i adres odbiorcy: Gmina Jabłonna, ul. Modlińska 152, 05-110 Jabłonna Więcej na temat projektu „Słoneczna Jabłonna” TUTAJ.

Jabłonna Dla Mieszkańców