Nie musisz oddawać pojemnika. Możesz go odkupić

Podczas grudniowych odbiorów odpadów firma PARTNER Sp. z o. o. zabierze pojemniki, z których obecnie korzystają właściciele nieruchomości z terenu gm. Jabłonna. Jednakże z inicjatywy wójta każdy z mieszkańców może zachować swój pojemnik. Warunek jest jeden. Należy uiścić opłatę 67,65 zł za pojemnik 120 litrów lub 94,71 zł za pojemnik 240 litrów.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gminy, użytkowane dotychczas pojemniki na odpady zmieszane (niesegregowane) można odkupić bezpośrednio od firmy odbierającej odpady z terenu gminy Jabłonna – PARTNER Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Płytowa 1. Telefon informacyjny 730 622 224 – informują jabłonowscy urzędnicy.

Jak przekazuje Urząd Gminy, pojemniki obecnie używane przez właścicieli nieruchomości są własnością firmy PARTNER Sp. z o. o. i będą odbierane w grudniu 2019 r. przy ostatnim odbiorze odpadów.

– Od 1 stycznia 2020 roku wyposażenie nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w pojemniki służące do zbierania odpadów komunalnych należy do obowiązków właściciela nieruchomości – informuje Urząd Gminy Jabłonna.

fot. pixabay