Na Wypoczynkowej jest jaśniej

Na ul. Wypoczynkowej w Chotomowie zamontowano nowe oświetlenie. Teraz jest tam nie tylko widniej, ale również bezpieczniej. W przeszłości ten temat był wielokrotnie poruszany podczas posiedzeń Rady Gminy.

W ostatnich tygodniach na ul. Wypoczynkowej zamontowano 6 nowych lamp na dotychczasowych słupach oświetleniowych. Firma wykonała prace za kwotę 3597 zł.

– Mimo że są to niewielkie pieniądze to jednak cieszy, że w północnej części Chotomowa coś drgnęło w kwestii inwestycji. Ulica łączy Chotomów z gm. Wieliszew, a dokładnie ze Skrzeszewom. Myślę, że jest to pozytywna zmiana. Tym bardziej, że mieszkańcy już długo czekali na montaż nowych lamp – mówi radny Adam Krzyżanowski.

Podczas grudniowej sesji radny podziękował za współpracę Radzie Gminy oraz pracownikom Wydziału Inwestycji i Wydziału Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Gminy. Przypomniał, że temat ul. Wypoczynkowej wielokrotnie podnosił podczas posiedzeń komisji oraz na sesjach.

Warto dodać, że jeszcze niedawno zamontowano oświetlenie także na ul. Brzozowej, czyli najdalej wysuniętej ulicy na terenie Chotomowa. W ubiegłym roku radny wywalczył na ten cel 67.500 zł.

Jabłonna Dla Mieszkańców