Młodzież Światu. Wyjątkowy koncert w Jabłonnie

Zapraszamy na charytatywny koncert muzyki poważnej “Młodzież Światu” organizowany w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Celem koncertu jest uzbieranie środków na wsparcie misji Polskiej Akcji Humanitarnej w Syrii. 31 marca o godzinie 16.00 w Pałacu w Jabłonnie wystąpią przed Państwem licealiści, uczniowie i absolwenci szkół muzycznych.

W programie między innymi kompozycje Fryderyka Chopina, Ludwiga van Beethovena, Manuela de Falli.

– Jesteśmy grupą warszawskich licealistów. Urodziliśmy się i żyjemy w świecie, w którym panuje pokój. Nie wszyscy mają to szczęście. W Syrii od 2011 roku trwa wojna. Giną ludzie dorośli, nasi rówieśnicy i dzieci. Tak jak kiedyś, w czasie wojny, ginęli mieszkańcy Warszawy. Niestety, nie mamy wpływu na przebieg syryjskiego konfliktu. Ale możemy pomóc jego ofiarom – mówią organizatorzy koncertu.

Dlatego, ze wsparciem Polskiej Akcji Humanitarnej, organizują koncert charytatywny „Młodzież Światu”, z którego dochód w całości przekazany zostanie na pomoc mieszkańcom Syrii dotkniętym wojną.

Jeśli nie możesz przyjść na koncert, a chcesz wesprzeć projekt, możesz wykonać przelew na konto Polskiej Akcji Humanitarnej. Numer konta: 50 2490 0005 0000 4600 2305 1673. Tytuł przelewu: „Młodzież Światu Syria”.