Mamy niechlubnego rekordzistę

Święta Bożego Narodzenia za nami. Dla policjantów był to czas wzmożonej pracy. Od piątku do wtorku na drogach powiatu legionowskiego doszło do 2 wypadków drogowych i 11 kolizji. Policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących. Rekordzistą okazał się mieszkaniec gm. Jabłonna.

W ciągu tych 5 przedświątecznych i świątecznych dni na drogach powiatu doszło do 2 wypadków drogowych, w których ranne zostały 2 osoby. Policjanci byli wzywani również do 11 kolizji drogowych. W czasie licznych kontroli policjanci zatrzymali 2 kierowców i 3 rowerzystów, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu, ryzykując nie tylko swoje życie, ale przede wszystkim życie  innych użytkowników dróg.

Niechlubnym rekordzistą jeżeli chodzi o kierowanie pojazdem po alkoholu okazał się 36-letni mieszkaniec gm. Jabłonna, który w pierwszy dzień świąt o godz. 12.00 w Legionowie na ul. Wysockiego kierował samochodem marki Suzuki mając 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 36-latek odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości pojazdem mechanicznym.

Jabłonna Dla Mieszkańców