Lista wstydu wójta Chodorskiego

W poprzednim tygodniu do skrzynek mieszkańców gm. Jabłonna trafiła ulotka – „Lista wstydu wójta Chodorskiego”. W 32 punktach wyliczono największe wpadki obecnego wójta. W Chotomowie niezidentyfikowane osoby wyjmowały ulotki ze skrzynek. Publikujemy skany ulotki.

Już w najbliższą niedzielę odbędą się wybory samorządowe. Mieszkańcy gm. Jabłonna wybiorą m.in. nowego wójta. W wyborach wystartuje również urzędujący wójt – Jarosław Chodorski. W ostatnich dniach na terenie naszej gminy roznoszona jest ulotka „Lista wstydu wójta Chodorskiego”. Autorzy w 32 punktach podsumowali największe wpadki J. Chodorskiego w tej kadencji. W ulotce możemy przeczytać m.in. o zakończonej przed czasem Akcji Zima 2016 i nauczycielach pracujących bez umów, problemach z bieżącym i zimowym utrzymaniem dróg, wybudowaniu latarni na polach i łąkach w Rajszewie, remoncie gabinetu wójta, braku Wspólnego Biletu, braku wyjazdów dzieci i młodzieży do zaprzyjaźnionej gminy Vignanello czy nieobecnościach wójta na sesjach Rady Gminy. Całą ulotkę można przeczytać poniżej.

Wójt Chodorski poinformował, że przedstawione informacje są nieprawdziwe i szkalujące jego działania. Wójt nie wyjaśnił, które informacje są nieprawdziwe. Postanowiliśmy sprawdzić treść ulotki pod względem merytorycznym i możemy zapewnić, że KAŻDA informacja jest zgodna z prawdą. O zdecydowanej większości poruszonych tematów pisaliśmy w ostatnich 4 latach na Jabłonna Dla Mieszkańców.

Do naszej redakcji dotarły również informacje, że w Chotomowie zauważono osoby, które wyciągały ulotki ze skrzynek znajdujących się na prywatnych posesjach. Przypominamy, że włamywanie się do skrzynek jest przestępstwem.

W tym samym czasie po terenie gm. Jabłonna był roznoszone ulotki wójta Chodorskiego.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. internet