Lekarka pomoże pacjentom

Lekarka z SZPZOZ Jabłonna Maria Trójczak-Żero dołączyła do akcji „POMAGAMY” i będzie udzielała pacjentom porad lekarskich również poza godzinami pracy w przychodni. W jaki sposób można skontaktować się z panią doktor?

– Ze względu na szczególną postać tych porad nie będą mogli Państwo uzyskać recept, skierowań i zleceń, czy tradycyjnej porady medycznej. Natomiast Pani Maria pomoże Wam rozwiać wątpliwości, udzieli wskazówek, upewni Was co do słuszności postępowania w sytuacji w jakiej obecnie się znajdujecie, kiedy nie będziecie mogli dodzwonić się do przychodni i uzyskać porady podczas godzin pracy naszych placówek – informuje SZPZOZ Jabłonna.

Telefon kontaktowy do Marii Trójczak-Żero to 603 691 087.

– Z uwagi na to, że jest to prywatny telefon do lekarza, prosimy o korzystanie z niego z rozwagą. Natomiast Pani Maria zobowiązuje się, że odbierze każdy telefon o ile będzie miała taką możliwość i będzie do Państwa dyspozycji nawet do godziny 21 w tygodniu oraz od 8 do 21 w weekendy – informuje SZPZOZ Jabłonna.

SZPZOZ Jabłonna zwraca się z prośbą do pacjentów o składanie zapotrzebowania na wypisanie recepty droga mailową, gdyż to właśnie przyjmowanie próśb o wypisanie recepty zajmuje pracownikom najwięcej czasu. Maile do składania zapotrzebowania na receptę: jablonna@zozjablonna.pl i chotomow@zozjablonna.pl