Krzyżanowski kandydatem na wójta

Poznaliśmy nazwisko pierwszego kontrkandydata Jarosława Chodorskiego w nadchodzących wyborach samorządowych. Podczas wczorajszego koncertu „Pożegnanie wakacji 2018” Adam Krzyżanowski poinformował, że 21 października będzie ubiegał się o stanowisko wójta gm. Jabłonna.

Od kilku dni trwa rejestracja komitetów wyborczych, które tej jesieni wystawią kandydatów na wójta i radnych. Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała już komitet obecnie urzędującego wójta – Jarosława Chodorskiego. Ponadto zarejestrowano komitety wyborcze wyborców: Adama Krzyżanowskiego „Chcemy zmian”, Doroty Świątko, Jabłonna Razem, Mariusza Grzybka, „Nasza gmina w dobrych rękach”, Nieobojętny na przekręty, Waldemara Kurka-Mosakowskiego, Witolda Modzelewskiego, Witolda Urbańskiego i Zenona Chojnackiego.

Podczas wczorajszego koncertu w Jabłonnie start w wyborach na wójta gm. Jabłonna zapowiedział radny Adam Krzyżanowski.

– Już teraz chciałbym zaprosić na kolejne wydarzenie – koncert, który będziemy organizowali na początku lata 2019. Jestem przekonany, że zostanie on zorganizowany już w innej formule, tj. we współpracy Stowarzyszenia Przyjaciół Gminy Jabłonna oraz Urzędu Gminy Jabłonna. W tym momencie chciałem przekazać informację, że podjąłem decyzję, iż będę startował na wójta gm. Jabłonna w nadchodzących wyborach samorządowych – mówił A. Krzyżanowski.

Jabłonna Dla Mieszkańców