Koncerty z poezją papieską, a po nich kremówki

To będzie naprawdę kulturalny październik. W Rajszewie, Chotomowie i Jabłonnie odbędą się koncerty z okazji XVII Dnia Papieskiego. Proboszczowie parafii z terenu gm. Jabłonna oraz radny Adam Krzyżanowski zapraszają najpierw na koncerty do poezji papieskiej, a po ich zakończeniu na… kremówki. Pierwsze koncerty już w tę niedzielę!

Ks. proboszcz Stanisław Kania, ks. proboszcz Mirosław Gawryś, ks. proboszcz Jerzy Sieńkowski oraz radny Adam Krzyżanowski zapraszają wszystkich mieszkańców na koncerty z okazji XVII Dnia Papieskiego. Odbędą się one pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją!”. Przed publicznością zaprezentują się zespół Ti Marija, Patrycja Malinowska (uczestniczka programów wokalnych) oraz Stanisław Jaskułka. Koncerty będą związane z poezją papieską.

– Na zakończenie każdego koncertu zapraszamy na chwilę słodkości z kremówkami papieskimi – mówi radny Krzyżanowski.

Pierwszy koncert odbędzie się już w najbliższą niedzielę o godz. 12.30 w kościele w Rajszewie. Kolejny zaplanowano tego samego dnia na godz. 19.00 w kościele w Chotomowie, natomiast w niedzielę, 15 października o godz. 19.00 artyści wystąpią w kościele w Jabłonnie.

Jabłonna Dla Mieszkańców