Już dziś Debata Kandydatów na Wójta

Już dziś o godz. 19.00 odbędzie się „Debata Kandydatów na Wójta Gminy Jabłonna”. Do udziału w debacie zostali zaproszeni: Jarosław Chodorski, Katarzyna Dąbrowska, Mariusz Grzybek i Adam Krzyżanowski. Portal Wirtualne Legionowo przedstawi nagranie z całego przebiegu debaty.

SCENARIUSZ „DEBATY KANDYDATÓW NA WÓJTA GMINY JABŁONNA”:
1. Przedstawienie organizatora, moderatora, uczestników debaty oraz celu debaty (około 15 minut).
2. Losowanie kolejności udzielania odpowiedzi przez kandydatów na Wójta Gminy Jabłonna. Autoprezentacja kandydatów (czas: 5 minut dla każdego kandydata).
3. Każdy z kandydatów odpowie na 5 pytań związanych z funkcjonowaniem Gminy Jabłonna. Pytania będą przygotowane przez kandydatów i losowane. Czas odpowiedzi na pytanie dla każdego kandydata wyniesie 2 minuty.
4. I runda wolnych wypowiedzi kandydatów. Każdy z kandydatów będzie miał możliwość przedstawienia swojej opinii na dowolnie wybrany temat bądź na odniesienie się do wypowiedzi kontrkandydatów (czas: 3 minuty dla każdego kandydata).
5. II runda wolnych wypowiedzi kandydatów. Każdy z kandydatów będzie miał możliwość przedstawienia swojej opinii na dowolnie wybrany temat bądź na odniesienie się do wypowiedzi kontrkandydatów (czas: 5 minut dla każdego kandydata).

Debata będzie prowadzona przez dra Grzegorza Grabowskiego – działacza lokalnego związanego z sektorem pozarządowym, prezesa Zielonkowskiego Forum Samorządowego, członka panelu ekspertów „Mapy drogowej III sektora”, byłego radnego miejskiego i powiatowego. Dr Grzegorz Grabowski pełnił funkcje pełnomocnika burmistrza i doradcy starosty. Jest autorem lub współautorem wielu strategii rozwoju JST, programów rewitalizacji i programów rozwoju produktów turystycznych. Prowadzący nie jest i nie był powiązany z żadnym z kandydatów na Wójta.