Jabłonna: Pełna sala na zabawie choinkowej

Najmłodsi mieszkańcy Jabłonny mieli dzisiaj swoje święto. Specjalnie dla nich pani sołtys i Rada Sołecka Jabłonny przygotowali zabawę choinkową w Domu Ogrodnika. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

Punktualnie o godz. 16.00 rozpoczęła się zabawa dla dzieci z Jabłonny. Przywitała je sołtys Jabłonny, parę słów wypowiedział również wójt. – Mam przecieki, że będzie też niespodzianka. Słyszałam, że przyjdzie do nas Mikołaj. Dla dzieci, które najpiękniej będą bawiły się, są przygotowane nagrody – zapowiedziała sołtys Agata Lindner.

Organizatorzy zapewnili moc atrakcji, m.in. występ magika. Były konkursy, nie zabrakło również bardzo smacznego poczęstunku.

– Było świetnie. W następnym roku też tutaj przyjdziemy – oceniali zabawę mali goście.

Zabawa choinkowa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. I tych najmniejszych, i rodziców. Uczestników było tak dużo, że w następnym roku prawdopodobnie zabawa zostanie przeniesiona do jeszcze większej sali. Warto zatem docenić pracę, którą włożyli sołtys i Rada Sołecka w organizację imprezy. Słowa uznania należą się też sponsorom, w tym osobom prywatnym, radnym, firmom i gminie, którzy finansowo wspomogli zabawę.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 14

Jabłonna Dla Mieszkańców