Grozili i okradli? Zarzuty dla rodzeństwa

Do policyjnego aresztu trafiło rodzeństwo terenu gm. Jabłonna. Policjanci zatrzymali Kamila P. po tym jak groził pozbawieniem życia byłej partnerce. Funkcjonariusze podejrzewają też, że 30-latek razem ze swoją siostrą Mileną ukradli konkubinie mężczyzny sprzęt elektroniczny o wartości 1300 złotych. Sąd zastosował wobec Kamila P. dwumiesięczny areszt.

Do Komisariatu Policji  w Jabłonnie zgłosiła się kobieta, która poinformowała, że jej były partner 30-letni Kamil P. groził jej pozbawieniem życia. Jak ustalili policjanci zgromadzony materiał dowodowy w sprawie wskazuje, że 30-latek razem ze swoją o rok młodszą siostrą wspólnie i w porozumieniu dokonali kradzieży sprzętu elektronicznego – telewizora i komputerów o wartości 1300 złotych. Milena P. ponadto podejrzana jest także o kierowanie gróźb karalnych wobec matki byłej partnerki Kamila P.

Śledczy przedstawili rodzeństwu zarzuty. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec 30-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Policjanci nie wykluczają jeszcze kolejnych zarzutów w sprawie.

Inf. i foto KPP Legionowo