Gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

W tym roku po raz 24. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Orła Białego w Chotomowie wraz z nauczycielami włączyli się w kwestowanie na rzecz dzieci i osób starszych. W niedzielę,10 stycznia 2015 r., gimnazjalistów z puszkami ozdobionymi serduszkami będzie można spotkać na terenie naszej Gminy. Będą im pomagać strażacy z OSP Jabłonna.

Od godziny 13.00 w budynku szkoły przy ulicy Partyzantów 23 w Chotomowie czeka moc atrakcji: kawiarenka ze słodkościami, warsztaty z udzielania pierwszej pomocy, pokaz tańca nowoczesnego, występy kabaretu, minishow „Mam talent” z udziałem naszych uczniów i nie tylko. Honorowym gościem będzie Pan Profesor Muzenza, rodowity Brazylijczyk, który wraz ze swoją grupą zaprezentuje sztukę walki zwaną „Capoeira”. Zapraszamy! Będzie się działo!

Wspólnie z dzieciakami z gimnazjum zagrają również strażacy z OSP Jabłonna. Wspólnie będą zbierali pieniądze do puszek w Jabłonnie – głównie w okolicach kościoła i marketów. Jak zapowiadają druhowie, będzie tam też ich sprzęt. Nie zabraknie również grupy poszukiwawczej z psami.

Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Chotomowie, JDM