FOTO: Święty Mikołaj przyjechał do Chotomowa

Chotomów i Dąbrowa Chotomowska znowu pokazały, że potrafią świetnie współpracować dla dobra mieszkańców. Właśnie z myślą o najmłodszych mieszkańcach odbyła się zabawa choinkowa w Domu Strażaka w Chotomowie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

W niedzielę, 10 stycznia w Domu Strażaka miała miejsce tzw. choinka. Sołtysi Radomir Czauderna i Artur Oleksiak oraz rady sołeckie Dąbrowy Chotomowskiej i Chotomowa postarali się, aby tego dnia uśmiech – nawet na chwilę – nie opuszczał twarzy najmłodszych uczestników zabawy. Nie mogło być inaczej, ponieważ dzieci z entuzjazmem przyjęły bogaty program artystyczny przygotowany specjalnie dla nich – wspólne tańce, pokaz iluzjonisty itp. Nie zabrakło również smacznego poczęstunku.

Największym zainteresowaniem cieszył się jednak Święty Mikołaj, który przyjechał do Chotomowa prosto z Laponii. Jak okazało, przywiózł dla maluchów słodkie upominki. Dzieci również bardzo chętnie pozowały do wspólnych zdjęć z Mikołajem, natomiast całą imprezę oceniły na piątkę z plusem!

DS