FOTO. Popularny Dzień Kobiet w Jabłonnie

W środowy wieczór sala widowiskowa w Domu Ogrodnika wypełniła się aż po brzegi. Przed jabłonowską publicznością z okazji Dnia Kobiet wystąpił Teatr Improwizacji Afront. Artyści raz po raz byli nagradzani głośnymi brawami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.


Od lat w naszej gminie oferta kulturalna skierowana do dorosłej publiczności była niewystarczająca. Na szczęście Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Jabłonna postanowił to zmienić i najpierw w niedzielę zorganizowało koncert w Chotomowie, a później w środę spektakl teatralny w Jabłonnie. „Baby, ach te baby” – pod takim tytułem wystąpili wczoraj artyści z Teatru Improwizacji Afront. Ich występ z pewnością spodobał się przybyłym gościom – w przeważającej sile płci pięknej – z racji na zaangażowanie publiczności w losy spektaklu.

Jeszcze przed spektaklem Adam Krzyżanowski złożył w imieniu stowarzyszenia życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

– Zdrowia, uśmiechu w każdym dniu szczęśliwego życia. Radości i uznania oraz podziękowań za cały trud, który panie wkładacie w swoje rodziny – mówił A. Krzyżanowski.

Radny podziękował seniorom z Klubu Złote Jabłka za pomoc. Docenił również lokalne media, który informują czytelników o imprezach organizowanych dla mieszkańców gm. Jabłonna. Dodał, że plakaty z prośbą o umieszczenie na stronie internetowej przesłał także do urzędu i wójta, ale niestety nie zostały one opublikowane.

Miłą niespodzianką były piękne kwiaty dla każdej z przybyłych pań raz słodki poczęstunek. Następny koncert z okazji Dnia Kobiet – tym razem dla mieszkanek wsi zachodnich – już w tę niedzielę o godz. 15.00 w Domu Weselnym Eden w Suchocinie.

Jabłonna Dla Mieszkańców