FOTO: Gorąca zabawa rozgrzała dzieci z Bożej Woli

W niedzielne popołudnie odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci z Bożej Woli. W tamtejszym Klubie Rolnika maluchy bawiły się wspólnie z artystami z Teatru Złoty Dukat. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Tuż po godz. 16.00 rozpoczęła się zabawa w Bożej Woli. Jak można było zauważyć, choinka cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy szczelnie wypełnili salę. Na początku imprezy życzenia zebranym złożyła radna Teresa Gałecka.

– W Nowym Roku życzę dużo zdrowia, radości, miłości rodzicielskiej i wszystkiego dobrego w szkole i przedszkolu. Rodzicom życzę radości z wychowywania was, żeby odczuli, że was mają i aby zawsze kochali. Miłość to najważniejsza rzecz, jaką można dać drugiej osobie – mówiła radna Gałecka.

Radna życzyła dzieciom dobrej zabawy, jak również… ciepłej. T. Gałecka chciała, żeby artyści rozgrzali uczestników choinki, ponieważ w Klubie Rolnika było po prostu zimno. Miejmy nadzieję, że następnym razem gospodarze lepiej przyłożą się do swoich obowiązków i zapewnią dzieciom, rodzicom i aktorom bardziej odpowiednie warunki do zabawy niż wczoraj.

Na szczęście aktorzy spisali się na medal i rozgrzali najmłodszych. Maluchy chętnie uczestniczyły w programie przygotowanym przez grupę teatralną. Miłym akcentem choinki były także upominki.

JDM