Dachowała na drodze wojewódzkiej

We wczorajsze popołudnie w Rajszewie doszło do dachowania samochodu osobowego. 21-letnia kobieta kierująca Fiatem Barchetta wystraszyła się, gdy auto jadące z naprzeciwka wyprzedzało „na trzeciego”.

W środę, 16 listopada o godz. 14.15 na drodze wojewódzkiej nr 630 na wysokości Rajszewa miała miejsce kolizja drogowa, w której uczestniczyła 21-latka kierująca samochodem osobowym. Mieszkanka pow. sieradzkiego jechała w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego, kiedy naprzeciwko pojawił się samochód wyprzedzający „na trzeciego”. Kobieta gwałtownie zahamowała, po czym zjechała na pobocze i dachowała.

Na miejsce wezwano policję, pogotowie ratunkowe i 5 zastępów straży pożarnej: 2 JRG Nowy Dwór Mazowiecki, 2 JRG Legionowo i 1 OSP Jabłonna.

Kierująca Fiatem była trzeźwa. Po przebadaniu przez pogotowie, 21-latka nie wymagała przewiezienia do szpitala i pozostała na miejscu zdarzenia. Policja poinformowała, że wspomniana kobieta nie została ukarana mandatem karnym, ponieważ nie stworzyła zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego, natomiast wyrządzone szkody były związane jedynie ze zniszczeniem jej samochodu.

Jabłonna Dla Mieszkańców