Chcieli ukryć się przed policją na komisariacie

W ostatni wtorek w Jabłonnie miały miejsce sceny niczym z filmu o Gangu Olsena. Drobni złodzieje w dość pechowy sposób trafili w ręce stróżów prawa. Dwudziestoparolatkowie z Warszawy postanowili ukryć się przed policjantami na… komisariacie.

We wtorek, 20 września ok. godz. 17.00 policjanci z Jabłonny podczas patrolowania ul. Modlińskiej zauważyli, że z jednego z marketów wybiegło dwóch mężczyzn. Za nimi biegł pracownik ochrony.

– Mundurowi od razu pomyśleli, że mogło dojść do naruszenia prawa przez uciekających mężczyzn i ruszyli za nimi w pościg. Mężczyźni chcieli uciec w pierwszą otwartą bramę, jak się okazało była to brama Komisariatu Policji przy ul. Modlińskiej 102B – informuje KPP w Legionowie. – Mężczyźni jak później  sami  przyznali byli zdziwieni gdyż nie wiedzieli,  że to właśnie brama jednostki Policji – dodaje KPP w Legionowie.

Policjanci zatrzymali mieszkańców Warszawy w wieku 26 i 27 lat. Mieli oni przy sobie skradzioną chwilę wcześniej butelkę alkoholu o wartości 70 zł. Z uwagi, że ich czyn był jedynie wykroczeniem, zostali ukarani mandatem karnym w wysokości 500 zł. Alkohol zwrócono do sklepu.

Jabłonna Dla Mieszkańców