Burza przeszła przez gminę. Były interwencje

Wczorajsze załamanie pogody nad powiatem legionowskim, nie ominęło gm. Jabłonna. Straż pożarna została wezwana m.in. do połamanego drzewa, które zablokowało ruch w Bożej Woli. Interweniowano również w Jabłonnie i to trzykrotnie.

W środowe popołudnie przez gm. Jabłonna przeszła burza z silnymi opadami. Na „efekty” nie trzeba było długo czekać. Tuż po godz. 17.00 przy ul. Klonowej w Bożej Woli drzewo runęło na chodnik oraz jezdnię, całkowicie blokując przejazd. Na miejsce wezwano strażaków z OSP Jabłonna, którzy usunęli wspomniane drzewo na pobocze.

Kilkadziesiąt minut później runęło kolejne drzewo. Tym razem na ul. Szarych Szeregów w Jabłonnie. Zablokowany był 1 pas ruchu. Interweniowali strażacy z JRG Legionowo.

Złe warunki pogodowe nie oszczędziły także kierowców. Z powodu śliskiej nawierzchni z drogi wypadł mężczyzna jadący na motorze marki Junak. Nie obyło się bez interwencji policji, na którą czekał wspomniany mężczyzna oraz kierowca auta osobowego.

O godz. 18.30 zaalarmowano straż pożarną o zerwanej linii niskiego napięcia na ul. Królewskiej w Jabłonnie. Na miejsce udali się strażacy oraz pogotowie energetyczne.