Boża Wola wygrała na Pożegnanie Lata

W ostatnią sobotę w Skierdach odbyło się Pożegnanie Lata. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców. W zmaganiach sportowych Boża Wola była lepsza od drużyny Rajski Team.

W sobotę, 17 września równo o godz. 18.00 zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego. Na piłkarską murawę wybiegły drużyny Bożej Woli oraz Rajski Team, którą tworzyli zawodnicy ze Skierd i Rajszewa. Lepsi okazali się goście z Bożej Woli, którzy po emocjonującym meczu wygrali 2:1. Brawo!

Tradycyjnie po meczu odbyło się Pożegnanie Lata, które zostało zorganizowane przez mieszkańców. Było smaczne jedzenie, były też zimne napoje. Z pewnością formuła imprezy spodobała się mieszkańcom, którzy tego popołudnia tłumnie pojawili się przy filii GCKiS.

W trakcie imprezy rozlosowano również pary w rozgrywkach małej ligi „Konferencji Zachodniej”. Pierwsze mecze odbędą już wiosną.

Warto zauważyć, że organizatorzy przygotowali jeszcze wiele innych atrakcji. Zaprezentowano pokaz szermierki scenicznej w wykonaniu Wszechnicy Szermierczej, były też bezpłatne przejażdżki konne dla najmłodszych. Ponadto dokonano oficjalnego przekazania huśtawki ufundowane przez Klub Rotary Józefów.

Jabłonna Dla Mieszkańców