Benefis Poetycki Anny Czachorowskiej

W najbliższą sobotę w Ratuszu w Legionowe odbędzie się wyjątkowa uroczystość – Benefis Poetycki Anny Czachorowskiej. Organizatorzy przygotowali bogaty program artystyczny.

W sobotę, 27 maja Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie i Wydawnictwo Anagram zapraszają na Benefis Poetycki Anny Czachorowskiej. Pani Anna na co dzień pracuje jako dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Jabłonnie, natomiast w wolnych chwilach poświęca się poezji. Impreza odbędzie się w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo i rozpocznie się punktualnie o godz. 17.00.

W programie zaplanowano m.in. krótki film wspomnieniowy zrealizowany przez Jerzego Jastrzębskiego, spektakl teatralny oparty na tekstach A. Czachorowskiej w wykonaniu Teatru młodzieżowego „Tam i z powrotem”, wystawę prac Małgorzaty Omelańczuk-Pawluk oraz piosenki w wykonaniu Don Giuseppe, Grażyny Skowron-Matkowskiej, Barbary Pachury, Gośki Andrzejewskiej, Dominiki Świątek, Aleksandry Świerczowskiej i Zespołu Młodzież 50+. Nie zabraknie również rozmowy z jubilatką, którą poprowadzi Renata Sowińska, dyrektor Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie.

Po spotkaniu organizatorzy zapraszają na lampkę wina i słodki poczęstunek.

Uroczystość odbędzie się pod patronatem honorowym Romana Smogorzewskiego, prezydenta Legionowa i Roberta Wróbla, starosty legionowskiego.

Jabłonna Dla Mieszkańców

benefis2