Będą kolejne wyłączenia prądu w Jabłonnie i Chotomowie [aktualizacja]

Początkowo mieszkańcy ul. Sadowa i Grabsztyny w Jabłonnie mieli być pozbawieni prądu już w tę niedzielę, PGE Dystrybucja jednak przełożyła prace na 11 grudnia. W najbliższych dniach wyłączenia wystąpią w Chotomowie.

PGE Dystrybucja poinformowała, że w niedzielę, 6 grudnia w godz. 11.00-15.00 nastąpi przerwa w dostawie energii elektryczne na ul. Sadowa i Grabsztyny w Jabłonnie.

We wtorek, 8 grudnia w godz. 8.00-16.00 nie będzie prądu w następującym rejonie Chotomowa: ul. Piusa XI, Partyzantów od ronda do torów, OSP Chotomów, Urząd Pocztowy, PHU Mechanika, Bosch Service, sklep mięsny Lenarcik, sklep Biedronka, restauracja Samba.

W środę, 9 grudnia w godz. 8.00-11.00 uniedogodnienia dotkną mieszkańców ul. Niecała, Żwirki i Wigury, Cieszyńska, Wrzesińska, Kaszubska, Kościuszki od stacji transformatorowej do Kaszubskiej, Piusa XI Kościuszki od stacji transformatorowej do Okólnej w Chotomowie.

W piątek, 11 grudnia w godz. 8.00-16.00 ponownie nie będzie prądu w następującym rejonie Chotomowa: ul. Piusa XI, Partyzantów od ronda do torów, OSP Chotomów, Urząd Pocztowy, PHU Mechanika, Bosch Service, sklep mięsny Lenarcik, sklep Biedronka, restauracja Samba.

AKTUALIZACJA. Jednak nie w niedzielę, 6 grudnia, a kilka dni później – 11 grudnia, PGE Dystrybucja przeprowadzi prace na ul. Sadowa i Grabsztyny w Jabłonnie. Na stronie PGE Dystrybucja pojawił się następujący komunikat: „Prace odwołane!!! Przełożone na 11.12.2015r. Przepraszamy za utrudnienia”.

Jabłonna Dla Mieszkańców