Apel mieszkanki do wójta. Chce likwidacji problematycznego kosza
Miał pomagać w utrzymaniu porządku, a stał się źródłem… problemów. Mieszkanka Chotomowa zwróciła się do wójta z prośbą o likwidację kosza na śmieci znajdującego się na skrzyżowaniu ulic Podleśnej i Bagiennej. Powód? Często wokół niego panuje ogromny bałagan, a porozrzucane odpady przyciągają dziki.
Czytaj więcej
