Piłkarska przygoda dla dzieci w Jabłonnie. Płomień ogłasza zapisy na treningi
KS Płomień Jabłonna rozpoczyna zapisy na treningi piłkarskie dla dzieci i młodzieży. To propozycja zarówno dla tych, którzy już interesują się piłką, jak i dla tych, którzy dopiero chcą sprawdzić, czy to sport dla nich. Do udziału zaproszone są dziewczynki i chłopcy w wieku od 3 do 13 lat.
Pierwsze treningi zaplanowano na 14 i 19 maja w godzinach od 18.00 do 19.30. Zajęcia będą odbywać się na boisku za kościołem przy ulicy Modlińskiej 105a.
Treningi z doświadczonym trenerem
Zajęcia poprowadzi trener z uprawnieniami UEFA, który – jak podaje klub – zdobywał doświadczenie również za granicą. Program obejmuje nie tylko naukę gry w piłkę, ale także rozwój sprawności ruchowej, naukę współpracy i zdrowej rywalizacji. Dzieci będą miały także możliwość udziału w turniejach, sparingach oraz obozach sportowych.
Sport i zdrowe nawyki
Organizatorzy zwracają uwagę, że treningi to nie tylko aktywność fizyczna, ale też edukacja. W planie są elementy związane ze zdrowym stylem życia i odżywianiem, dostosowane do wieku uczestników.
Jak dołączyć
Zapisy prowadzone są przez formularz online – TUTAJ. W razie dodatkowych pytań można skontaktować się z trenerem Adamem pod numerem telefonu 690 341 568. Na pierwsze zajęcia wystarczy strój sportowy.

