Zwycięstwo na finiszu rundy jesiennej

Wisła Jabłonna pokonała na wyjeździe silny ŁKS Łochów 2:1. Wynik meczu został rozstrzygnięty w pierwszym kwadransie. Dzięki zwycięstwu wiślacy zakończyli rundę jesienną na czwartym miejscu w tabeli.

W ostatnią sobotę Wisła Jabłonna zmierzyła się w Łochowie z tamtejszym ŁKS-em. Jak okazało się, spotkanie rozstrzygnęło się już w pierwszym kwadransie gry. Najpierw gola zdobyli gospodarze, którzy w 4. minucie wykorzystali rzut karny. Odpowiedź wiślaków była natychmiastowa. Wyrównał w 9. minucie Paweł Madej (asysta: Adam Fronczek), po czym ten sam zawodnik w 13. minucie zdobył kolejnego gola (asysta: Maciej Lech). Tym meczem Wisła zakończyła rundę jesienną. Wiślacy zajmują czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów, wyprzedzają ich jedynie MKS Hutnik Warszawa, Legionovia II Legionowo i Mazur Radzymin.

ŁKS Łochów – Wisła Jabłonna 1:2

Bramki: 1:0′ 4′ ŁKS Łochów – rzut karny 1:1 9′ Paweł Madej (as. Adam Fronczek) 1:2 13′ Paweł Madej (as. Maciej Lech)

Skład – Tomasz Kokosiński (52′ Patryk Źemajtis) – Piotr Małyszew, Hubert Koński, Michał Banaszek, Maciej Lech – Adam Fronczek, Łukasz Gałązka, Mateusz Kowalski (C), Tomasz Wierzbicki (76′ Rami Mohamed Mohamed Moussa) – Paweł Madej, Łukasz Karczmarczyk. Pozostali rezerwowi: Michał Szymczak, Adam Podgórski, Dawid Salwin