Wójt Chodorski zapomniał o ortografii. WIEŻY w odpowiedzialne podejście uczniów

Wójt Jarosław Chodorski postanowił wykazać się wsparciem dla uczniów, którzy z powodu zagrożenia koronawirusem nie będą w najbliższym czasie uczęszczać na zajęcia do szkół. Przypomniał im, że odwołane lekcje nie są czasem ferii, tylko kwarantanny, przy czym jednak zapomniał o... ortografii.

W godzinach przedpołudniowych premier Mateusz Morawiecki odwołał zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w placówkach oświatowych na terenie całej Polski. Lekcje nie będą odbywać się od 12 do 25 marca.

Z apelem do uczniów z terenu gm. Jabłonna wystąpił wójt Jarosław Chodorski.

- Wieżę w Wasze odpowiedzialne podejście do obecnej sytuacji w naszym kraju. Ograniczcie kontakty z innymi ludźmi także przyjaciółmi i dalszą rodziną do minimum. Wolny czas wykorzystajcie na dłuższy sen, sport-który możecie uprawiać w domu💪, książki📚, hobby, prace domowe, a życie towarzyskie przeniesienie do Internetu👨💻👩💻📧. Pozdrawiam Was - napisał wójt Jarosław Chodorski.

Ważny gest i słowa Jarosława Chodorskiego przyćmił fatalny byk, którym okrasił swój apel - słowo "wierzę" napisał przez "ż". Większości uczniów prawdopodobnie to nie urazi, ale dawna polonistka wójta - i nie tylko ona - zapewne rwie sobie włosy z głowy.

fot. Jarosław Chodorski - Facebook

2 komentarzy do “Wójt Chodorski zapomniał o ortografii. WIEŻY w odpowiedzialne podejście uczniów

 • 12 marca 2020 at 09:59
  Link

  Obawiam się, że polonistka Fryzjerczyka już dawno jest łysa…

  Odpowiedz
 • 13 marca 2020 at 09:46
  Link

  No po prostu wstyd, że takiego wójta mamy, który nie potrafi napisać poprawnie tak prostych wyrazów jak: pszczoła, wierzę.
  W tym pierwszym wyrazie napisał przez “rz” to teraz w tym drugim wyrazie zastosował “ż” no i każdy widzi co wyszło. 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *