Wisła liderem rozgrywek

Piłkarze z Jabłonny pokonali silny GKP Targówek i zasiedli w fotelu lidera. Mimo że Wisła przegrywała już 0:1, potrafiła odwrócić losy meczu.

W ostatni weekend Wisła Jabłonna podejmowała na własnym boisku jedenastkę GKP Targówek. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Dopiero w drugiej połowie odnotowano gole. Nieoczekiwanie w 55. minucie prowadzenie objęli goście. Na szczęście nasi zawodnicy nie załamali się i odpowiedzieli trzema trafieniami – Jarosława Kowalskiego w 68. minucie (as. Marcin Chmielewski), Marcina Rębiejewskiego w 74. minucie (as. M. Chmielewski) oraz Dariusza Niegowskiego w 76. minucie (as. J. Kowalski).

Po trzech kolejkach Wisła zajmuje pierwsze miejsce na szczeblu B-Klasy. W najbliższą sobotę zagra o godz. 11.00 na wyjeździe z rezerwami Mazura Radzymin.

K.S Wisła Jabłonna – GKP Targówek Warszawa 3:1 (0:0)
Skład: Tomasz Kokosiński – Piotr Małyszew (89′ Sebastian Strzyżewski), Tomasz Rafał, Łukasz Walczak, Mikołaj Kropicz – Dariusz Niegowski, Marcin Rębiejewski, Mateusz Kowalski, Przemek Dobrowolski – Jarosław Kowalski 80′ Adrian Polak), Marcin Chmielewski (89 Radosław Paterek)

Żółte kartki: Mikołaj Kropicz, Dariusz Niegowski, Mateusz Kowalski, Jarosław Kowalski
Sędzia: Karol Soból