Wisła gromi rywala. Jutro kolejne zwycięstwo?

Wisła Jabłonna zdeklasowała GKS Dąbrówka, wygrywając na wyjeździe aż 4:1. Nasi piłkarze zagrali mądrze i wypełnili zadania taktyczne. W niedzielę Wisła zmierzy się u siebie z Farmacją Tarchomin.

W ostatniej kolejce wiślacy zagrali z GKS-em Dąbrówka. Zdecydowanie lepszym zespołem okazała się jabłonowska drużyna, która wygrała 4:1. Bramki dla Wisły zdobyli: Adam Fronczek (3. minuta), Mateusz Kowalski (25. minuta), Piotr Małyszew (84. minuta) i Michał Banaszek (90. minuta). Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył z rzutu karnego Artur Szeleżanowski w 34. minucie.

Wisła wystąpiła w następującym zestawieniu: Tomasz Kokosiński – Grzegorz Woźniak (80. Radosław Paterek), Łukasz Majewski, Michał Banaszek, Maciej Lech – Tomasz Wierzbicki (75. Michał Szymczak), Mateusz Kowalski , Cezary Kowalski , Piotr Małyszew – Adam Fronczek (85. Zbigniew Marzęcki), Paweł Madej. Na ławce rezerwowych usiedli Adrian Polak i Sebastian Strzyżewski.

W najbliższej kolejce Wisła zmierzy się na własnym boisku z Farmacją Tarchomin. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 4 września o godz. 15.00 na boisku przy Domu Ogrodnika. Przeciwnik Wisły do tej pory nie zdobył w lidze żadnego punktu. Czy zatem będzie to łatwy mecz dla naszych piłkarzy?