Trwa zwycięska passa Wisły

Wisła Jabłonna kontynuuje serię zwycięskich meczów i nadal może pochwalić się kompletem punktów w rozgrywkach B-Klasy. W ostatniej kolejce nasi piłkarze wygrali na wyjeździe z rezerwami Mazura Radzymin.

W sobotę, 12 września Wisła zmierzyła się z Mazurem II Radzymin. Jak okazało się, na drużynę z Jabłonny nie czekała łatwa przeprawa, ponieważ gospodarze zostali wzmocnieni piłkarzami z wyższej ligi. Mimo to Wisła poradziła sobie fantastycznie i już po pierwszej połowie prowadziła 2:0. Obie bramki zdobył Jarosław Kowalski. W drugiej połowie Mazur zdobył honorowego gola i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Wisły.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Tomasz Kokosiński – Piotr Małyszew, Tomasz Rafał, Mikołaj Kropicz, Łukasz Walczak – Adrian Polak (85` Radosław Paterek),Mateusz Kowalski, Paweł Podleśny (75` Sebastian Strzyżewski), Przemek Dobrowolski – Dominik Cieślak, Jarosław Kowalski.

Mimo że Wisła zdobyła kolejny komplet punktów, spadła w tabeli z pierwszego miejsca na drugie. Nieoczekiwanie rezerwy Drukarza Warszawa rozgromiły na wyjeździe Bednarską Warszawa 11:1 i dzięki lepszemu bilansowi bramek wskoczyły na fotel lidera.

W najbliższy weekend Wisła miała zmierzyć się na swoim boisku z Coco Jambo Warszawa, jednak mecz został odwołany. Spotkanie zostało przełożone na 29 września na godz. 20.00 i odbędzie się w Warszawie.