Święto Chotomowa 2019 za nami

Wysoka frekwencja i moc atrakcji - tak po krótce można scharakteryzować tegoroczne Święto Chotomowa. Było teatralnie, skocznie i smakowicie, a do wspólnej zabawy zachęcała grupa czterech przyjaciół: wójt Jarosław Chodorski, przewodniczący rady Wojciech Nowosiński, wiceprzewodniczący Radomir Czauderna i sołtys Chotomowa Sylwester Machnio.

Święto Chotomowa jak co roku odbyło się 15 sierpnia na przykościelnej łące. Już na samym początku można było obejrzeć inscenizację wizytacji biskupa, były także koncerty oraz kino plenerowe. Nie zapomniano o dzieciach, dla których przygotowane m.in. dmuchańce oraz różne zabawy. Dużym zainteresowaniem cieszyła się grochówka przyrządzona przez Radę Sołeckie Chotomowa.

Fot. Gmina Jabłonna

3 komentarzy do “Święto Chotomowa 2019 za nami

 • 16 sierpnia 2019 at 16:21
  Link

  Potańcówki, pikniki, grochówka, zdjęcia to obecny krajobraz gminy Jabłonna. Czyli hulaj dusza, wspólne nasze wystrzelane są pieniądze w powietrze. Z drugiej strony fartuchy paru osobom pasują. Mogą zakładać wyszynk chotomowski. Czy to są zapowiadane czyny? A projekty wodociągów kurzą się na półce.

  Odpowiedz
 • 24 sierpnia 2019 at 09:26
  Link

  A drogi w stanie zerowym, nie buduje się ich, ta gmina jest źle zarządzana.

  Odpowiedz
 • 24 sierpnia 2019 at 10:16
  Link

  Ale się spaśli. Widać jak Nowosińskiemu i Chodorowi wikt gminny nie/służy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *