Redakcja

Kurier Jabłonny
e-mail: redakcja@kurierjablonny.pl

"Kurier Jabłonny" jest publikacją periodyczną w rozumieniu art. 11 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz. U. z 2006 r., nr 90, poz. 631; dalej jako: p.a.p.p) oraz Internetowym serwisem prasowym niebędącym mutacją wydania papierowego w rozumieniu ustawy z dnia 26 stycznia 1984 roku - Prawo prasowe (Dz. U. nr 5 poz. 24; dalej jako: Prawo prasowe), zarejestrowanym przez Sąd Okręgowy Warszawa - Praga w Warszawie.

Redakcja zastrzega sobie prawo do odmowy emisji przesłanego materiału. Redakcja zastrzega sobie również prawo do dokonywania skrótów w przesłanym materiale. Przesyłając zdjęcie lub film, użytkownik przekazuje prawa do materiału wydawcy portalu.

Komentarze pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja w procesie moderacji może odrzucić bez podania przyczyny komentarz wysłany przez użytkownika, jeśli ten m.in. zawiera materiały reklamowe, wulgarne słownictwo, wyrażenia uznawane powszechnie za obraźliwe, treści naruszające obowiązuje prawo lub nawiązujące do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej bądź nawołujące do przemocy lub wszelkie prowokacje godzące w "Kurier Jabłonny". Redakcja i Wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. Komentujący ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza. Publikacja komentarza jest równoznaczna z przyjęciem do wiadomości i akceptacją niniejszego regulaminu dotyczącego publikacji komentarzy na portalu "Kurier Jabłonny".