Radni i urzędnicy jadą do Mikołajek

Radni i urzędnicy rozpoczynają prace nad przygotowaniem budżetu gm. Jabłonna na 2021 rok. Będą to robić w wyjątkowych warunkach, ponieważ w jednym z hoteli w Mikołajkach. Na Mazurach spędzą cały weekend.

Wyjazd do Mikołajek zaplanowany jest na najbliższy piątek i potrwa do niedzieli. Wiadomo, że w wyjeździe organizowanym przez Urząd Gminy będzie uczestniczyć część radnych i mała grupa urzędników – prawdopodobnie kierownictwo urzędu. W trakcie wypadku na Mazury samorządowcy będą m.in. omawiać przyszłoroczny budżet gm. Jabłonna.

W międzyczasie uczestnicy wyjazdy będą mogli również korzystać z uroków okolicy.

– Twój Hotel na Mazurach – leży bezpośrednio nad brzegiem jeziora Mikołajskiego w otoczeniu Puszczy Piskej. To wyjątkowe miejsce na wypoczynek na Mazurach. Basen wewnętrzny z jacuzzi i sauną, La Fleur SPA Mazury, MARINA, duży ogród z basenem zewnętrznym i placem zabaw, znana i ceniona Restauracja w Zatoce z własną wędzarnią to gwarancja udanego pobytu w kurorcie Mikołajki. Hotel AMAX Mikolajki to idealny hotel dla rodzin z dziećmi, wakacje na Mazurach, kameralne konferencje na Mazurach czy weekend w spa – czytamy na stronie Hotelu Amax w Mikołajkach, w którym zostanie zakwaterowana wycieczka z gm. Jabłonna.

[CZYTAJ RÓWNIEŻ] Odpoczynek od spraw samorządowych. Wójt: hej, żegluj, że żeglarzu!

fot. pixabay

Komentarze

 • 8 października 2020 at 19:14
  Link

  Patrzcie kogo wybraliście.

  Odpowiedz
 • 9 października 2020 at 06:49
  Link

  Gmina biedna i juz swieci pustkami. Prosze zobaczyc ile jest meldunkow, a ile wymeldowan Zobaczcie Panstwo ile dzieci z tej gminy jezdzi codziennie do szkoly w Mikolajkach. Bylem zaskoczony iloscia dzieci, codziennie rano widze autobus, ktorym te dzieci zamiast do szkoly w Spchowie jada do Mikolajek. Kto mi powie dlaczego tak jest?

  Odpowiedz
 • 9 października 2020 at 07:20
  Link

  Mają gest… radni… Zaczynać tworzyć budżet od marnotrastwa…
  Ale propaganda będzie piała, że pracują nawet w weekend!

  Odpowiedz
 • 9 października 2020 at 15:33
  Link

  Sesje przez internet a spotkanie w Mikołajkach przy wspolnym stole. Nieźle to wykombinowali, jak koń pod górę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *