Nowoczesny depozytor w urzędzie. Można będzie rezerwować odbiór kluczy

Urząd Gminy Jabłonna staje się coraz nowocześniejszy. Kilka dni temu wójt Chodorski wybrał firmę, która będzie odpowiedzialna za dostawę i montaż depozytora na klucze. Dzięki nowemu urządzeniu urzędnicy będą mogli m.in. rezerwować odbiór kluczy do swoich gabinetów. Koszt depozytora to 38.100 zł.

Od kilku miesięcy jabłonowski urząd szykował się do zakupu elektronicznego depozytora na klucze. Jak ustaliliśmy, poszukiwania zakończyły się szczęśliwym finałem i przedwczoraj wójt Jarosław Chodorski zatwierdził wybór wykonawcy. Zgodnie z protokołem za dostawę i montaż depozytora odpowiedzialna będzie firma Safekey z Warszawy.

Depozytor będzie służył do ewidencjonowania pobierania i zwrotu kluczy w urzędzie. Zgodnie z zamówieniem można będzie w nim deponować 50 kluczy w 6 skrzynkach depozytowych. Cały system będzie opierał się o pełną elektronikę. W przypadku braku prądu, urządzenie będzie zasilane awaryjnie przez 24 godziny.

Koszt zakupu i montażu urządzenia wyniesie 38.100 zł.

One thought on “Nowoczesny depozytor w urzędzie. Można będzie rezerwować odbiór kluczy

  • 29 sierpnia 2019 at 19:51
    Link

    Panie wójcie wydaje mi się że nasze pieniądze są zagrożone? Czy nie można ich przeznaczyć np. na drogi? Jak nie witacze, to inne pierdoły, zaniedbania dróg w pana kadencji są niestety widoczne, powstaje ich jak na lekarstwo? Jak będziemy tak wydawali nasze pieniądze to zgadza się, na nic nie starczy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *