Nie musisz oddawać pojemnika. Możesz go odkupić

Podczas grudniowych odbiorów odpadów firma PARTNER Sp. z o. o. zabierze pojemniki, z których obecnie korzystają właściciele nieruchomości z terenu gm. Jabłonna. Jednakże z inicjatywy wójta każdy z mieszkańców może zachować swój pojemnik. Warunek jest jeden. Należy uiścić opłatę 67,65 zł za pojemnik 120 litrów lub 94,71 zł za pojemnik 240 litrów.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gminy, użytkowane dotychczas pojemniki na odpady zmieszane (niesegregowane) można odkupić bezpośrednio od firmy odbierającej odpady z terenu gminy Jabłonna – PARTNER Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Płytowa 1. Telefon informacyjny 730 622 224 – informują jabłonowscy urzędnicy.

Jak przekazuje Urząd Gminy, pojemniki obecnie używane przez właścicieli nieruchomości są własnością firmy PARTNER Sp. z o. o. i będą odbierane w grudniu 2019 r. przy ostatnim odbiorze odpadów.

– Od 1 stycznia 2020 roku wyposażenie nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w pojemniki służące do zbierania odpadów komunalnych należy do obowiązków właściciela nieruchomości – informuje Urząd Gminy Jabłonna.

fot. pixabay

Komentarze

 • 1 grudnia 2019 at 23:05
  Link

  Wójt chce nam sprzedać stare używane i śmierdzące pojemniki po śmieciach. Sam nie zrobił nic żeby kolejna firma zabezpieczyła je. Po co nam taka gmina, która dba o kasę dla firmy a nie dla mieszkańca. Jestem za odwołaniem tego samorządu.

  Odpowiedz
 • 1 grudnia 2019 at 23:19
  Link

  Kolejna wtopa Jarosława. Jedyne udane negocjacje miał, gdy gmina przelewała mu bezprawnie 45 tys złotych.

  Odpowiedz
 • 3 grudnia 2019 at 16:18
  Link

  wpisalem w necie „pojemnik 120 litrów”- są nowe po 55 zeta….

  Odpowiedz
 • 9 grudnia 2019 at 09:16
  Link

  Ja swój pojemnik kupiłem w czasach gdy każdy sam dbał o swoją umowę i odbiór odpadów. Jeśli zniknie mój pojemnik to zgłoszę kradzież na Policję.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *