Forum Ekonomiczne 2020 w Karpaczu. Wójt obserwował debaty

Od wtorku w Karpaczu trwa Forum Ekonomiczne 2020, czyli tzw. „polskie Davos”. Konferencjom, m.in. w sprawie wydarzeń na Białorusi, przysłuchuje się wójt Jarosław Chodorski. Włodarz gm. Jabłonna wykorzystuje czas także na wspólne zdjęcia z zaproszonymi przez organizatorów gośćmi.

– Forum Ekonomiczne / Economic Forum w Karpaczu odbywa się w tym roku pod hasłem „Europa po pandemii: Solidarność, Wolność, Wspólnota?”. To doskonała okazja zarówno do wymiany opinii, kontaktów na tematy bieżące, jak i rozmów o perspektywach na przyszłość. Podczas poszczególnych paneli omawiane są tematy m.in. dotyczące kierunków rozwoju, cyberbezpieczeństwa, polityki rodzinnej, pracy, wyzwań na dla rynku pracy w dobie pandemii – relacjonuje Jarosław Chodorski.

Wójt wybrał się m.in. na debatę dotyczącą współpracy uczelni, przedsiębiorców i instytucji badawczych oraz na konferencję, w której jednym z zaproszonych gości była liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska. – By osiągać wytyczony cel ciągle zgłębiam swoją wiedzę – zapewnia Jarosław Chodorski.

Jarosław Chodorski pochwalił się również wspólnymi zdjęciami z wicepremier Jadwigą Emilewicz oraz prezesem PKN Orlen Danielem Obajtkiem. Wójt udokumentował swoją obecność również w pobliżu Swiatłany Cichanouskiej.

fot. Jarosław Chodorski/Facebook

Komentarze

 • 10 września 2020 at 17:10
  Link

  to jak to jest wójt lokalnie ewidentnie wspiera PEŁO a tu umizgi do PISu….

  Odpowiedz
  • 11 września 2020 at 06:03
   Link

   Fryzierczyk jest po prostu elastyczny.
   Po chu… steczkę on tam pojechał. Jaki problem gminy tam znajdzie rozwiązanie. Czy te fotki gmina będzie sprzedawała? Czego on tam się nauczy? Przekopywania mierzei wiślanej, lotniska w Radomiu, łączenia Orlenu z Lotosem, czy innych idiotyzmów? Fakt, że do takiego towarzystwa pasuje – vide stojaki w Suchocinie. Na miarę gminną.

   Odpowiedz
 • 11 września 2020 at 19:57
  Link

  Za pieniądze mieszkańców zajmuje się Białorusią….? A kiedy zajmie się drogami gminnymi, które należą do jego wyłącznych kompetencji i z tych kompetencji ewidentnie nie wywiązuje się. Po co nam wójt, który nie zajmuje się swoimi obowiązkami, a rolą prezydenta RP? To żart…?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *