Chodorski do przewodniczącego: “Pan nie jest fachowcem”

Mimo że wójt Jarosław Chodorski posiadał już 29 maja ekspertyzę stanu technicznego budynku Przedszkola Gminnego w Chotomowie, to o jej wynikach poinformował radnych dopiero pod koniec października. - Pan nie jest fachowcem od tego, żeby oceniać ekspertyzę - stwierdził wójt, gdy Witold Modzelewski, przewodniczący Rady Gminy dopytywał Chodorskiego, dlaczego nie przedstawił ekspertyzy - mówiącej o fatalnym stanie budynku - np. w sierpniu. Niestety podczas oficjalnych spotkań zamiast merytorycznych dyskusji, coraz częściej pojawiają się pyskówki.

Jabłonna Dla Mieszkańców

15 komentarzy do “Chodorski do przewodniczącego: “Pan nie jest fachowcem”

  • 18 listopada 2017 at 20:23
    Link

    Chodorski ma duże mniemanie o sobie. Przypomina mi to sytuację jak małe kundelki szczekają zza siatki na większe psy.

    Odpowiedz
  • 18 listopada 2017 at 22:46
    Link

    Zrób kabaret, po prostu zrób kabaret,
    To takie proste, choć przecież takie stare.
    Więc się nie tłumacz, że wszystko jest źle,
    Ale po prostu uśmiechnij się!

    Zrób kabaret, po prostu zrób kabaret,
    Miedzy dialogi piosenek włóż parę.
    Zaproś publiczność i krzesła im daj,
    Potem recytuj, śpiewaj i graj!
    Zrób kabaret, po prostu zrób kabaret.

    Odpowiedz
  • 19 listopada 2017 at 07:10
    Link

    A pan Chodorski to jakim jest fachowcem, tzn. od czego? Czy ktoś zna jakiś fach tego pana, który w gminie może się przydać? Wiem, że był fryzjerem ale ta specjalność dla gminy jest kompletnie nieprzydatna.

    Odpowiedz
  • 19 listopada 2017 at 14:17
    Link

    ekspertyza pograzy pomysłodawce czyli wójta. Ekspertyza odwróciła uwage od nieróbstwa przez 3 lata i nagle odpalenie tematu po przez przykrywke jakim jest ekspertyza. A do budowy przedszkola to droga jeszcze bardzo długa w tym stanie osobowym ziału inwestycji i przzy tym stanie wiedzy a raczej niewiedzy wójta , jego zastepcy i pani sekretarz czylitercet egzotyczny. Jestesmy zbyt biedna gmina by wywalac w błoto 5mln zlotych na prowizorkę. tym bardziej ze mamy zaplanowany obiekt od cele oswiatowe przy CEKS. rozpalone chciejstwo kilku młodzych ludzi z kregu frajerskiego nie moze robiźć spustoszenia w budzecie gminy

    Odpowiedz
  • 19 listopada 2017 at 14:25
    Link

    Ani Jarek ani Witek nie są fachowcami. Niedługo “przyśle” Wam prawdziwego fachowca i on będzie Wójtem.

    Odpowiedz
  • 19 listopada 2017 at 18:43
    Link

    Znów ten króliczek z legionowskiego kapelusza, pani Dorota od nerwowego Zenka?

    Odpowiedz
  • 20 listopada 2017 at 06:10
    Link

    “Dziwne, jak często ostry język idzie w parze z tępym umysłem.”

    Odpowiedz
  • 23 listopada 2017 at 15:37
    Link

    Widze, że tu to takie kółko wzajemnej adoracji. Nie dziwi Was, że normalni ludzie się tu nie udzielają ?

    Odpowiedz
    • 23 listopada 2017 at 20:33
      Link

      Normalni? Tzw. normalni – to ci którzy widzą jedynie czubek własnego nosa. Tak czy owak, sprawy gminy – wyjąwszy sytuacje które dotykają ich osobiście – wiszą im przysłowiowym kalafiorem. “Co sie dzieje w gminie? Panie, po co nam to wiedzieć?”