Be Fit Taekwon-do Team Skierdy z medalami

Zespół Be Fit Taekwon-do Team Skierdy dzielnie walczył podczas dwudniowych zawodów w Będzinie. Zawodnicy trenujący na co dzień w Centrum Sportów Be Fit zdobyli trzy medale.

Od 26 do 27 maja w Będzinie odbyły się zawody Taekwon-do ITF. Klub Be Fit Taekwon-do Team Skierdy reprezentowało dwunastu zawodników. Reprezentanci naszej gminy zaprezentowali się bardzo dobrze i wywalczyli trzy medale. Aleksandra Truszkowska została mistrzynią Polski, zajmując 1. miejsce w kategorii układy formalne 10-7 cup junior młodszy, Bartosz Szymański uplasował się na drugim stopniu podium w kategorii układy formalne 10-7 cup kadet, natomiast Zuzanna Truszkowska na 3. miejscu w kategorii układy formalne 10-7 cup kadet.

Dzień później w Mistral Open Cup, czyli ogólnopolskim turnieju młodzików w wieku 3-9 lat, dzieciaki walczyły na pałki, kopały na wysokość oraz sprawdzały się w szybkości kopnięć. Młodzi zawodnicy walczyli do samego końca. Każdy młody sportowiec otrzymał medal za odwagę.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za sportową postawę oraz ducha walki, takie zawody to zawsze bardzo dużo nowych doświadczeń.